Наші Партнери

 

 

Представники та Дилери

 

З 2006 року Київська Фабрика Іграшок (КФІ) надає спеціальну пропозицію співпраці для регіональних представників нашої компанії. Ми працюємо зі своїми партнерами за схемою “дилер - опт - магазин - кінцевий покупець”. Ціни на товар мають чотири значення. Тому, ми пропонуємо вам купляти наші іграшки як дрібним, так і великим оптом за спеціальними цінами. Наш асортимент налічує 300+ найменувань продукції для дітей молодшої та середньої вікової категорії.

 

Щоб ознайомитися з цінами на продукцію КФІ, перейдіть на сторінку оптових закупівель на нашому сайті.  

 

Інтернет-магазини

КФІ зацікавлена у якісній та довгостроковій співпраці з інтернет-магазинами на території України та за її межами. Ми розробили особливу пропозицію для представників інтернет структур, враховуючи специфіку даних підприємств. Для ознайомлення з умовами співпраці просимо звернутися до нашего менеджера тут.

Національні мережі

Протягом останніх десяти років, КФІ крок за кроком доводила свою спроможність бути основним постачальником найбільших роздрібних мереж України. У 2016 році ми поставляли свою продукцію до 1500 магазинів у всіх регіонах. Наші партнери – найбільші мережі.